Kāzu fotografēšana

 

Fotografēju savam un jūsu priekam. Pasākumi, kāzas, ballītes, love story, vecmeitu ballītes, kopā sanākšanas vai personīgas foto sesijas dabā un studijā, būšu priecīgs apturēt tos mirkļus, kas jums svarīgi.

 

Kāzas Rīgā / Latvijā:

 

- līgavas gatavošanās, laulību ceremonija, vairākas jaunā pāra sesijas dažādās vietās, mičošana un torte: 400-500 eiro.

Transporta izdevumi ārpus Rīgas -18 eur/km.

 

Papildus iespējas:

- studijas apgaismojums svinību zālē;

- otrs fotogrāfs vai videooperators. Par izmaksām jāvienojas atsevišķi.

 

Kāzas ārzemēs:

 

Iespējams vienoties par kāzu fotografēšanu ārzemēs. Piemērs šeit:

 

Visām bildēm tiks veikta pēcapstrāde - krāsu korekcija, kadrēšana, gaišuma  u.c. uzlabošana un tās tiks ierakstītas USB atmiņas kartē JPG formātā, maksimālajā izmērā. Pēc vēlēšanās bildes varu pārveidot arī mazākā formātā, kas piemērots apskatei internetā, planšetdatorā vai TV.

 

Bildes studijā vai dabā - 60 eur / stunda.

 

 

 

Kāzu video

 

Uzklausīšu un ņemšu vērā Jūsu vēlmes un iespējas, darbojoties ar atbildības sajūtu un cenšoties parādīt jūsu kāzu burvīgos, neatkārtojamos mirkļus un svarīgos momentus. Filmēju ar divām Full-HD kamerām un profesionālām gaismām. Iespējams kompleksais piedāvājums – arī pieredzējuša kāzu fotogrāfa pieaicināšana, garantēts ietaupījums.

Ko saņemsiet:
- izsmeļošu kāzu notikumu atainojumu zibatmiņā,
- mākslinieciski izveidotu īsfilmu ap 10-15 minūšu garu, kas piemērota demonstrēšanai draugiem, radiem klātienē vai izvietošanai internetā, vairākās izšķirtspējās pēc jūsu izvēles.


Pilnas kāzu dienas filmēšana un montāža, sākot no 400 eiro.

 

Wedding photo

 

Wedding photographer based in Riga, Latvia. Speaks freely in English, Latvian, Russian. Can communicate in German too. Available also on services abroad. Loves and uses professional full-frame Canon cameras and lenses.

 

Wedding premises will be set as large studio using professional lighting sources, softboxes, umbrellas, portable generators and flashes. It allows for studio-level quality during the all wedding day.

 

Half day (up to 6 h), starting from 300 eur + transport expenses.

 

Full day service  (up to 12 h) includes unlimited post-processed photos in 3 - 6 weeks 400 - 500 eur.